O NÁS

Internetový obchod „Dom Ľanu“ patrí akciovej spoločnosti "Siūlas" – naj starší výrobca ľanu a ľanových produktov v Litve. Spoločnosť má sídlo v severnej časti Litvy v meste Biržai. V našej spoločnosti robí 300 zamestnancov. Vyrábame len 100% ľanové alebo 52% ľanovo 48% bavlnené výrobky. Všetko je umiestnené v jednom mieste. Všetky výrobné linky sú na jednom mieste a to nám dovoľuje vyvarovať sa chýb a dosiahnuť najvyššiu kvalitu. Spoločnosť je vertikálne integrovaná, to znamená, že naša štruktúra zahŕňa šesť fáz, od začiatku až do konca:

pradenie
tkanie
projektovanie
farbenie
dokončovacie práce
šitie

Projekt „Dom Ľanu“ (lit. Lino Namai) sme začali už v roku 2003 keď sme otvorili prvú kamennú predajňu vo Vilniuse. Nie len litovci, ale aj hostia zo zahraničia ocenili našu produkciu a teraz máme už 7 úspešne fungujúce predajne vo Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Biržai. V roku 2007 bola otvorená aj prvá internetová predajňa www.linonamai.lt, ktorá do dnes úspešne rastie. Internetové predajne úspešne fungujú aj v Veľkej Británii, Francúzku a Poľsku. Na základe skúsenosti, vyšla myšlienka podeliť sa z produktmi aj na Slovenskom aj Českom trhu – www.domlanu.sk
Sme dobre známi pre náš spôsob výroby ľanovej tkaniny. 95% tkaniny je vyrobený zo zafarbených priadzí. Týmto spôsobom môžeme dosiahnuť lepšiu kvalitu tkanín . Ponúkame na predaj svoje výrobky do viac ako 25 krajín po celom svete, naše najväčšie trhy: USA, Japonsko, Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Škandinávske krajiny, Veľká Británia a ďalšie. Vyrábame veľa produktov:

Ľanové priadze
Ľanové tkaniny:
 100% ľan, alebo 52% ľan 48% bavlna; praté tkaniny.
Stolové tkaniny a bielizne: obrusy; obrúsky; prestieranie.
Kuchynský ľan: zástery; kuchynské a stolové utierky; rukavice; podložky; šatky na chlieb.
Ľanové odevy: pre mužov, ženy a deti: bundy; šaty; tuniky; blúzky; sukne; nohavice; košele; šatky; šále.
Detská bielizeň: oblečenie; oblečenie pre krst; župany; zástery; posteľná bielizeň; uteráky s kapucňou; detské spacie vaky.
Kúpeľňa a sauna: župany; uteráky.
Posteľná bielizeň: obliečky na vankúše a periny, plachty, prestieradlá.
Záclony: denné a nočné.

Dom ľanu
V roku 2007 sme sa rozhodli, že naša produkcia by mala byť ľahko dostupná pre každého z celého sveta, takže sme vytvorili internetový obchod a nazvali ho "Domľanu". Od tej doby sme vynaložili veľa úsilia , a teraz je to jeden z najväčších e-shopov, kde môžete nájsť produkty vyrobené z ľanu. A je to stále. len malá časť toho, čo vyrábame. Ak nemôžete nájsť to, čo hľadáte, stačí napísať nám a my sa pokúsime vám pomôcť. Preto je tu od roku 2015.

Dovidenia "Dom ľanu"!

cross-circle